Виробники чипсів кредитують фермерів посадковим матеріалом

Виробники чипсів надають фермерам-партнерам посадковий матеріал, за який виробники розраховуються поставленою картоплею. При цьому наголошують на якості продукції, ощадливому ставленні до довкілля, зокрема до поливної води.

«Звичайно, ми зацікавлені в господарствах, які вміють виростити гідну сировину, –– розповіла Наталія Кубась, керівник із закупівель ТОВ «Клуб чіпсів». – Цього року в Дніпропетровській області нами було відкрито другу лінію з виробництва чипсів. Потужності дозволяють щодоби переробляти до 100 тонн картоплі. Частково потреба у сировині забезпечується компаніями-партнерами, які витримують увесь прописаний агрономами підприємства виробничий цикл».

Поставки сировини на виробництва ТОВ «Клуб чіпсів» мають відповідати вимогам закупівельника: тільки відсортована продукція прописаної у контракті фракції. Із плюсів: виробник може розраховувати на отримання насіння та вирахування коштів за нього з поставленого на переробку товару. Чипси цього єдиного вітчизняного виробника відомі споживачам під ТМ Chipsters, а також під Private Label торговельної мережі «АТБ» «Своя лінія».

Поки що для ТОВ «Клуб чіпсів» зберігається актуальність у сировині, яка відповідає стандартам. Переробник готовий наростити обсяги закупівель за рахунок розширення пулу постачальників-партнерів.

«Про преміальні надбавки за якість нагадав виробникам картоплі керівник чипсового бізнесу Pepsico Сергій Кривич. Він також наголосив на потребі сталого розвитку, який сповідує компанія, та збереженні довкілля, ощадливого ставлення до поливної води, що є обов`язковою складовою виробництва чипсової картоплі», – зауважує видання.

Джерело: https://agrotimes.ua/

error: Content is protected !!