Виробник «Вовки-Морковки» перезапускає виробництво

Майже половина складів та цехів ГК Green Guild Group, яка виробляє миту моркву під ТМ «Вовка-Морковка, було пошкоджено під час бойових дій біля Гостомеля на Київщині. Хоча цього сезону не змогли посіяти овочі на своїх замінованих полях. Проте доробку овочів з інших територій почнуть з липня.

Green Guild Group обробляє близько 700 га землі на Київщині, розташованій у Гостомелі біля аеропорту Антонова. Спеціалізується на вирощуванні та доробці картоплі, моркви, цибулі.

«У нашому регіоні відбувалися бойові дії, тут було все заміновано, а отже ні про яку посівну не йшлося. Нам довелось шукати інше місце, де можна було б посадити овочі», – розповів президент ГК Green Guild Group Сергій Завгороднюк.

За його словами, з 12 тис. м2 виробничих будівель уціліло близько 7 тис. м2, а решта — розбомблені та пошкодженні. Була пошкоджена вся продукція, що зберігалася.

Проте зараз в цехах тривають відновлювальні роботи.

«Мотивують надалі працювати у ці нелегкі часи люди. Пишаюсь нашими людьми. Тож й іншим сільгоспвиробникам хочу побажати віри, не втрачати надію і продовжувати працювати далі», — підсумував Сергій Завгороднюк.

Джерело: https://agrotimes.ua/

error: Content is protected !!