Український борщ визнали одним з найкращих супів світу

Українська національна страва — борщ потрапив до переліку 20 найсмачніших супів у світі за версією американського телеканалу CNN. Про це йдеться на сайті каналу.

Як зазначається в матеріалі, суп – одна з найстаріших і найуніверсальніших страв у світі. Про це, зокрема, пише Дженет Кларксон, автор книги “Суп: глобальна історія”. За її словами, “у кожній культурі є свій вид супу”.

Стародавні люди, починаючи з Бронзової доби, варили в металевих казанках все: від панцирів черепах до бамбука. До страви додавали трави й інші інгредієнти з міркувань поживності чи медицини.

Журналісти CNN вирішили скласти ТОП-20 найкращих супів світу. І український борщ у ньому згадується одним з найперших: одразу після нігерійського банга і в’єтнамського фо.

“Шматочки ніжного буряка плавають у яскраво-червоному бульйоні супу, котрий люблять в Україні та по всій Східній Європі. Борщ, який часто приправлений рясною порцією сметани, є чим завгодно, але не простим буряковим супом. Він має пікантну нотку від квасу – ферментованого бурякового соку, який теж став регіональною особливістю”, – зазначається в матеріалі.

CNN нагадує, що зараз Україна проводить кампанію, спрямовану на те, щоб борщ був включений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Джерело: https://agriteka.com/

error: Content is protected !!