Технологію холодної сублімації овочів опанує до осені українська компанія

Сьогодні переробка для українських аграріїв є раціональною бізнес-можливістю під час війни. У компанії «Органік-Д» обговорюють із партнерами питання сублімації овочів.

Про це розповів директор компанії Вадим Кричковський, повідомляє AgroPortal з посиланням на Аggeek.

«Сьогодні на Вінниччину переїхало дуже круте підприємство з Дніпропетровської області, що запропонувало нову технологію холодної сублімації. Нині є великий попит на українські сушені овочі. Відповідно, формуватимемо державний резерв для того, щоб можна було зберігати довгий проміжок часу. Цей напрямок плануємо освоїти до осені, коли з’явиться новий урожай», – ділиться планами Вадим Кричковський.

За його словами, великий попит зараз на заморожені овочі – помиті, нарізані шматочками для швидкого вживання. Крім того, слід розвивати напрямок м’ясної переробки.

«Сьогодні дуже важливо, щоб кожен якісно робив свою справу. Якщо ми не можемо виготовляти захисні пластини для бронежилетів, то можемо годувати. Якщо ми не можемо годувати, то можемо давати їжу для розуму іншим. Можливо, мої слова хоча б 1% аграріїв почують, я вже буду дуже щасливий. Війна закінчиться тоді, коли ми знищимо останнього окупанта! – зазначає Вадим Кричковський.

Джерело: https://east-fruit.com/

error: Content is protected !!