Буряковий джек-пот 2021 в Україні – посередники в очікуванні суперприбутків

За інформацією аналітиків EastFruit, на плодоовочевому ринку України восени 2021 року з’явилося багато охочих заробити швидко та багато грошей на закладці на зберігання столових буряків. За великим секретом, відомому вже всім у країні, розповідають про те, що повернення на вкладені у буряки кошти може становити понад 500% у річному обчисленні, і це за гірших розкладів.

Бізнес-ідея, в принципі, є досить простою. Для початку потрібно закупити буряки під час збирання, попередньо орендувавши відповідне сховище. Потім закласти буряки на зберігання і чекати, поки ціни на них не почнуть зростати. Багато трейдерів очікують, що буряк подорожчає щонайменше в 3 рази до весни 2022 року.

Віра у різке зростання цін на буряки ґрунтується на досвіді минулого року, коли буряки під час збирання закуповували по 2,5-3,0 грн/кг (10-12 центів США), а продавали навесні по 9-11 грн/кг (35 -42 центи США). Іншими словами, ціни на буряки за період зберігання зросли в середньому у чотири рази! А так як у 2021 році умови для вирощування буряків не в усіх регіонах були ідеальними, то багато учасників ринку вірять, що ціни зростуть ще суттєвіше.

Проте, на даний момент, оптові ціни на столові буряки в більшості регіонів України вже вдвічі перевищують рівень цін 2020 року. Причому вони не змінюються вже кілька тижнів і купити буряки дешевше за 6 грн/кг (23 центи США) практично неможливо. Відповідно для того, щоб отримати таке ж повернення на вкладені кошти, необхідно, щоб буряк до весни продавався оптом по 24 грн/кг ($0,92 долара США за кг). А цей сценарій, хоч і є теоретично можливим, навряд чи варто вважати дуже ймовірним.

Джерело: https://east-fruit.com/

error: Content is protected !!