Сорти картоплі з низьким вмістом вуглеводів будуть європейським хітом

Прийнято вважати, що картопля містить занадто багато вуглеводів і тому не підходить для прихильників ЗСЖ. В опублікованому прес-релізі німецька компанія з виробництва сортів картоплі Europlant заявляє: тепер, коли вона підтримує тенденцію до низьковуглеводного харчування, пропонуються два сорти картоплі: Коронадо і Монтана. Про це повідомляє прес-служба Europlant Pflanzenzucht GmbH.

«Попит величезний. Люди, які цінують низьковуглеводу дієту, тепер мають альтернативу», – каже Йорг Ренатус, керуючий директор Europlant Pflanzenzucht GmbH.

Інноваційні сорти Coronada і Montana, за даними Europlant, мають середній відносний вміст енергії як мінімум на 30% нижче, ніж в звичайній картоплі, що продається в роздрібних магазинах. Обидва сорти вирощуються спеціально відібраними кваліфікованими фермерами, сертифікованими за німецькими стандартами QS.

Перед сортуванням і упакуванням кожна партія перевіряється незалежним експертами. Тільки при дотриманні всіх вимог законодавства продукти можуть стати частиною програми Europlant «з низьким вмістом вуглеводів».

Йорг Еггерс, інший керуючий директор Europlant, каже: «Довгострокова, засноване на довірі, і чесна співпраця з нашими клієнтами є нашим головним пріоритетом. Ми постійно працюємо над створенням нових сортів, що відповідають високим стандартам якості роздрібної харчової промисловості, і підтримуємо наших торгових партнерів в успішному збуті своєї продукції».

Europlant – міжнародна торгова фірма по насіннєвій картоплі. Група компаній Europlant працює більш ніж в 70 країнах і має всесвітню дистриб’юторську мережу, що включає 13 дочірніх компаній і інших підрядників. Група продає по всьому світу в цілому близько 250 000 тонн насіннєвої картоплі в рік, з них 125 000 тонн на ринку Німеччини.

Джерело: https://www.fruit-inform.com/

error: Content is protected !!