Пруток голчатий

Під замовлення

Прутки голчаті

При визначенні ширини пруткового транспортера важливо правильно визначити відстань між крайніми отворами під заклепки, а також відстань між двома отворами на одному кінці прутка (А). Стандартно в приводних пасах шириною 50мм відстань між центрами отворів 20мм або 24мм, а в приводних пасах шириною 60мм та 75мм відстань між центрами отворів - 30мм та 32мм.

  • Голчаті прутки використовуються для очищення продукції або видалення бадилля.
Види голчатих прутків:
  • - Стандартний профіль: арковий сталевий профіль та 2 ряда вулканізованих гумових пальців. Ширина профіля 30мм. Висота шипів 28мм. Ширина профіля 30мм. Висота шипів 28мм. Прутки такого профілю встановлюються на приводних пасах шириною 60мм на відстані 40мм один від одного за допомогою гвинтів та гайок М6.
  • - Плоский профіль: сталевий профіль 4х30мм, на який в 2 ряда вулканізуються гумові пальці висотою 30мм, які розміщені на відстані 20мм (по центрам) один від одного. Прутки приклепуються до приводних пасів з кроком 40мм. Буває зі зміщеними пальцями одного ряда відносно іншого.
  • - V-профіль: пруток діаметром 10мм, на якому у формі літери V розмізщені 2 ряда гумових пальців. Висота пальців 25мм. Вони симетрично розміщені і знаходяться на відстані 20мм один від одного. Перевагою такого профіля є його просіваюча властивість. Ширина такого профіля обмежена.
  • - Голчата плита: складається з декількох рядів гумових пальців, які розміщені симетрично. Плита UB - для грунтів з грудками, без каміння. Плита SB - для грунтів з камінням для його відділення.
Замовити товар
error: Content is protected !!