Програма USAID АГРО надасть співфінансування на суму 26 млн грн на розвиток виробництва та переробки картоплі

Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні.

До участі у конкурсі запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, сільськогосподарські кооперативи, громадські організації або бізнес-асоціації, які розробить та запровадить механізм залучення сільськогосподарських ММСП до партнерства/кооперації для створення локальних кластерів/хабів промислового картоплярства.

Програма USAID АГРО надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн (з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт).

Проєкт співфінансування буде спрямований на покращення доступу ММСП до виробничих потужностей післяврожайної/передпродажної доробки та переробки картоплі, сертифікованого насіння картоплі та сортооновлення, лабораторних і навчально-інформаційних послуг, створення умов для диверсифікації виробництва та розширення ринків збуту на внутрішньому і зовнішніх ринках та, відповідно, підвищення добробуту сільських громад України.

Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням :  документи для завантаження

Дедлайни:

14 квітня 2023 р. – щоб підтвердити свою участь у передзаявочному онлайн-семінарі, який АГРО проведе 20 квітня з 10:00 до 12:00

18:00, 25 квітня 2023р. – для усіх запитань щодо цього конкурсу.

18:00, 05 травня 2023 р. – кінцевий термін подання пропозицій

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листі вказувати його назву – ЗПЗ № 55.

Джерело: https://www.facebook.com/usaid.agro/

error: Content is protected !!