Компанія «Адена»

Український виробник гумово-пруткових транспортерів

Постійний розвиток, інтенсивне навчання та інвестиції в технологію та обладнання дозволили зайняти міцну позицію на ринку пруткових транспортерів для овочезбиральної та бурякозбиральної техніки в Україні. Ми співпрацюємо з провідними європейськими виробниками. Саме тому нас обирають як агрохолдинги, так і фермерські господарства та власники збиральної техніки. Пишаємось, що наші транспортери працюють не лише в Україні, а й за її межами.

Наша компанія працює на ринку овочевої техніки з

2002 року

Реалізовуємо транспортери та комплектуючі по всій території України, а також на міжнародному ринку.

Наші фахівці мають великий досвід і готові проконсультувати Вас з питань, пов'язаних з технологією вирощування овочевих культур і виборі найбільш оптимальної техніки для Вашого підприємства.

Власне виробництво

Досвідчені аграрії знають, що важливо не лише придбати хорошу техніку, а й налагодити її безперебійну роботу. ТОВ “Адена” не просто продає, ми допомагаємо Вам вирішити проблеми. З нами Ваша техніка буде працювати навіть у найбільш напружені періоди збиральних робіт. Приводні паси, якими ми комплектуємо транспортери, можуть бути різного профілю та розміру. Використовуємо оригінальні паси якості ЕР1000/3 та EP1250/3. Це кодування означає, що вони мають 3 прошарки корда. Міцність на розрив складає 1000 кг на сантиметр ширини паса та 1250 кг на сантиметр ширини паса відповідно. Наприклад: стандартний пас шириною 60мм = міцність на розрив 6 тонн. Підвищена зносостійкість. Твердість гуми по Шору становить ± 65°А. Гарантуємо точність розміру пасів по ширині та кроку.

Ми пропонуємо транспортери для різних видів техніки для збору картоплі, моркви, цибулі, часника, пастернака, редьки, томатів, солодкого перцю, гарбуза, столового та цукрового буряка

Лишились запитання?

Наші спеціалісти готові надати професійні консультації і відповісти на Ваші запитання. Звертайтеся!
    error: Content is protected !!