Компанія «Адена»

Український виробник гумово-пруткових транспортерів

Постійний розвиток, інтенсивне навчання та інвестиції в технологію та обладнання дозволили зайняти міцну позицію на ринку пруткових транспортерів для овочезбиральної та бурякозбиральної техніки в Україні. Ми співпрацюємо з провідними європейськими виробниками. Саме тому нас обирають як агрохолдинги, так і фермерські господарства та власники збиральної техніки. Пишаємось, що наші транспортери працюють не лише в Україні, а й за її межами.

Наша компанія працює на ринку овочевої техніки з

2002 року

Реалізовуємо транспортери та комплектуючі по всій території України, а також на міжнародному ринку.

Наші фахівці мають великий досвід і готові проконсультувати Вас з питань, пов'язаних з технологією вирощування овочевих культур і виборі найбільш оптимальної техніки для Вашого підприємства.

Власне виробництво

Досвідчені аграрії знають, що важливо не лише придбати хорошу техніку, а й налагодити її безперебійну роботу. ТОВ “Адена” не просто продає, ми допомагаємо Вам вирішити проблеми. З нами Ваша техніка буде працювати навіть у найбільш напружені періоди збиральних робіт. Приводні паси, якими ми комплектуємо транспортери, можуть бути різного профілю та розміру. Використовуємо оригінальні паси якості ЕР1000/3 та EP1250/3. Це кодування означає, що вони мають 3 прошарки корда. Міцність на розрив складає 1000 кг на сантиметр ширини паса та 1250 кг на сантиметр ширини паса відповідно. Наприклад: стандартний пас шириною 60мм = міцність на розрив 6 тонн. Підвищена зносостійкість. Твердість гуми по Шору становить ± 65°А. Гарантуємо точність розміру пасів по ширині та кроку.

Ми пропонуємо транспортери для різних видів овочезбиральної та бурякозбиральної техніки

Лишились запитання?

Наші спеціалісти готові надати професійні консультації і відповісти на Ваші запитання. Звертайтеся!


    error: Content is protected !!