PotatoEurope 2022 сфокусується на прямих фермерських продажах

Найбільша виставка виробництва та переробки картоплі в Європі – PotatoEurope 2022 відбудеться 7 та 8 вересня 2022 року в маєтку Rittergut Bockerode у Шпрінге-Міттельроде поблизу Ганновера в Німеччині. Основний акцент буде на темі прямих продажів ферми, а також на переробці та маркетингу.

Про це повідомляється на сайті виставки.

«Останні два роки ще раз показали, як канали продажів і ринки можуть змінюватися в результаті зовнішнього впливу. Для виробників картоплі тим важливіше зберегти контроль над частковими напрямками її збуту. Наприклад, багато ферм обирають прямі продажі споживачам і протягом років і навіть десятиліть професіоналізувати цей канал збуту. Рішення варіюються від простих ящиків для картоплі на фермі до вузькоспеціалізованих бізнес-сегментів, які додатково обробляють картоплю на місці та постачають її на ринок безпосередньо або через регіональних роздрібних торговців продуктами харчування», – пояснив д-р Вільфрід Вольф, керівник проекту PotatoEurope 2022.

Прямі продажі ферми дають значні переваги

«Прямі фермерські продажі не тільки відігравали традиційну роль протягом багатьох років, але вони також надають багатьом фермам значні переваги. Споживачі хотіли б альтернативи анонімному походження продуктів і купувати безпосередньо від виробника, тому що вони довіряють продуктам і, крім того, теми «здоров’я та харчування» займають все більшу роль у їхньому житті. Однак зміни в мисленні власників ресторанів і роздрібних торговців продуктами харчування також стають очевидними. Ми прагнемо забезпечити дохід ферм за допомогою регіонального маркетингу. Ми також прагнемо зміцнити сільські райони та забезпечити місцеве постачання в довгостроковій перспективі», – пояснює Юлія Кльоппер, керівник філії Vereinigung Norddeutscher Direktvermarkter e.V. (VND), німецької організації, що представляє ферми, які займаються роздрібною торгівлею фермерських господарств.

Джерело: https://agrotimes.ua/

error: Content is protected !!