Оприлюднили порядок отримання держдопомоги картоплярам

Постанову Кабінету міністрів України № 1008 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників картоплі» від 22 вересня 2021 року офіційно оприлюднено на урядовому сайті.

У документі зазначається, що бюджетні кошти для держпідтримки сільгоспвиробників, які займаються вирощуванням картоплі, будуть спрямовані на «стимулювання збільшення площ посадки картоплі, обсягів виробництва, нарощування потужностей із її зберігання та переробки».

Бюджетні кошти надаватимуться на безповоротній основі в межах до 50% вартості (без урахування ПДВ) нового будівництва холодильників для зберігання власно вирощеної картоплі (картоплесховищ), цехів первинної переробки власно вирощеної картоплі, побудованих і прийнятих в експлуатацію.

Держпідтримка, що надається протягом одного бюджетного періоду сільгоспвиробнику, не може перевищувати більш як 10 тис. розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2021 року.

Держава компенсуватиме вартість інфраструктурних об`єктів, що введені в експлуатацію з 1 листопада 2020 року по 31 жовтня 2021 року.

Більш детально з умовами отримання держдопомоги за напрямком промислове картоплярство можна ознайомитися тут, у файлі «Порядок, що додається».

Джерело: https://agrotimes.ua/

error: Content is protected !!