Національна асоціація цукровиків України звернулась до Міжнародної організації по цукру (ISO – International sugar organization) з проханням припинити співпрацю з рф.

Національна асоціація цукровиків України, від свого імені та від імені виробників цукру та аграріїв, які вирощують цукровий буряк, звернулась до Міжнародної організації по цукру (ISO – International sugar organization) з проханням припинити співпрацю з рф.

Бурякоцукрова галузь України є однією з найбільш стратегічних вітчизняних галузей не тільки з точки зору забезпечення внутрішніх потреб, а і з точки зору збільшення використання експортних можливостей.

Однак, 24 лютого 2022 року Україна зазнала неспровокованого та цинічного нападу з боку російської федерації. Цей напад грубо порушив міжнародне право. Усе цивілізоване суспільство припиняє співпрацю з країною-терористом, яка знищує нашу державу та загрожує світові ядерною зброєю.

Саме в цей важкий для України час, натомість проведення весняно-польових робіт та підготовці до посівної кампанії цукрових буряків, на нашій землі лютує кровопролитна війна. Саме тому виробники та переробники цукрових буряків звертаються до Вас та закликають:

  • припинити співпрацю з країною-агресором,
  • відмовитись від московської конференції ISO-CIS, 24 березня 2022 р. або змінити місце проведення та заборонити участь росії,
  • обмежити право російської федерації бути обраним, голосувати та брати участь у Раді та виконавчих чи виборних органах ISO.

Джерело: https://www.facebook.com/Ukrsugar

error: Content is protected !!