На Миколаївщині планують побудувати гуртовий овочевий ринок

На Миколаївщині для забезпечення людей робочими місцями планують втілити у життя великий проєкт — будівництво оптового овочевого ринку. Він стане альтернативою ринку у Великих Копанях, що на Херсонщині.

Про це повідомив голова Шевченківської громади на Миколаївщині Олег Пилипенко.

«Я хочу, щоб він став альтернативою Великим Копаням. Громада розташована на одній із державних трас. Через неї в тому числі будували дорогу до портів Миколаєва, тобто весь потік вантажного транспорту з Києва, Кропивницького, Дніпра, Херсону їхатиме через нашу громаду.

Уявімо, що оптовий покупець їде, наприклад, з Києва до Великих Копаней за партією. Заїжджає до Шевченківського ринку і купує все, що йому треба. Так буде вигідніше завдяки логістиці — не треба далі їхати. Це була ще довоєнна перспектива, але зараз багато інвесторів не хочуть поки працювати через бойові дії. Але впевнений, що ми зможемо це втілити після перемоги і станемо найбільшим логістичним хабом області. Буде і відстійник для вантажівок, і обʼєкти придорожнього сервісу, заклади харчування і ще багато чого. В свою чергу це податки, робочі місця і високий потенціал», — розповідає Олег Пилипенко.

Джерело: https://agroreview.com/

error: Content is protected !!