На Дніпропетровщині створять кооператив із виробництва цукатів

Жителі села Маломиколаївка Дніпропетровської області планують створити кооператив із виробництва цукатів і запустити його в роботу вже у 2022 році.

Про це розповіла староста Петрівського старостинського округу, до якого належить село Маломиколаївка, Світлана Гарнадко, передає AgroPortal.

«У 2020 році бізнес-проєкт із виробництва цукатів нашого села виграв у Всеукраїнському конкурсі “Неймовірні села України”. За грантові 100 тис. грн Миколаївська сільска рада закупила конвекційні сушарки, овочерізки та різне кухонне обладнання, яке необхідне для виготовлення цукатів», – розповідає староста округу.

За її словами, акцент у виготовленні цукатів громада села буде робити на гарбузових смаколиках.

«Чому гарбуз? Бо це основна культура в господарстві, і коли він лежить зібраний у дворі господині, це значить, що вже завершився городній сезон, і можна відпочивати. До того ж, у нас у селі всі домогосподарства його культивують», – зазначає Гарнадко.

Для реалізації бізнес-проєкту планують створити кооператив, повідомила староста.

«Наразі ми чекаємо на урожай гарбузів, з якого будемо робити цукати, та підшуковуємо приміщення для централізації виробництва. Перший рік попрацюємо в форматі: хто що може, робить вдома, а далі, коли розберемося з ринком збуту, визначимо обсяги виробництва, будемо кликати людей до кооперативу. Думаю, що стартуємо в 2022 році», – розповідає Гарнадко.

Джерело: http://agro-business.com.ua/

error: Content is protected !!