McCain Foods зупиняє інвестиції у росію. Будь як McCain!

EastFruit продовжує закликати всі розсудливі компанії припинити будь-який бізнес з росією, і буквально недавно про свої плани зупинення інвестицій повідомила канадська компанія McCain Foods, яка є одним зі світових лідерів у сфері переробки картоплі.

“Маккейн Фудс Рус”, дочірня компанія канадської McCain Foods Limited, прийняла рішення зупинити проект будівництва заводу з переробки картоплі в ОЕЗ “Вузлова” Тульської області, а також припинити відправлення вже готової продукції на російський ринок. Крім того, компанія перерахувала $200 тис. до канадського фонду допомоги Україні Red Cross Ukraine Humanitarian Crisis Appeal.

Передбачалося, що підприємство перероблятиме понад 200 тис. т картоплі та випускатиме понад 100 тис. т готової продукції на рік. Основу асортименту мали скласти картопля фрі та картопля по-селянськи, а також продукція в паніровці. Будівництво заводу почалося минулого року, а завершити його планувалося у 2022 році.

Вартість проекту оцінювалася на рівні 12,7 млрд.руб. Компанія підписала інвестиційну угоду з адміністрацією регіону наприкінці 2020 року. Влітку цього року McCain Foods Holland B.V. та його європейська «дочка» McCain Europa B.V. заснували у місті Вузлова Тульської області ТОВ «Маккейн Фудс Рус» із статутним капіталом 50 млн руб.

Про плани канадської компанії збудувати в Росії завод з виробництва картоплі фрі повідомлялося неодноразово. Наприклад, у 2011 році йшлося про підприємство у Брянській області, його потужність повинна була становити близько 150 тис. т. У лютому 2019-го гендиректор групи «Черкізово» Сергій Михайлов говорив про можливий початок випуску картоплі фрі у партнерстві з McCain, але у результаті агрохолдинг відмовився від цієї ідеї.

McCain Foods Limited – міжнародна компанія, що виробляє третину всієї картоплі фрі у світі. McCain управляє 49 заводами в Канаді, США, Австралії, Європі, Південній Африці, Новій Зеландії, Індії та Китаї.

Джерело: https://east-fruit.com/

error: Content is protected !!