Континентал збільшив площі під картоплею на 12%

Компанія «Континентал Фармерз Груп» в цьому виробничому сезоні збільшила площі під картоплю з 1,7 тис.га до 1,9 тис. га (+12%).

Як зазначається в повідомленні компанії, «Континентал» приступила до висадки чіпсових сортів на полях виробничого блоку «Вирів Картопля» у Львівській області, і столових сортів на блоці «Васильківці» в Тернопільській області. У структурі посадки також присутні насіннєві сорти. На сьогодні вже посаджено 213 з 1,9 тис.га.

У компанії відзначають, що в цьому році посадка картоплі почалася дещо пізніше запланованих термінів. Причиною стала надмірна зволоженість грунту через велику кількість опадів в кінці зими і ранньою весною.

«Основним фактором хорошої врожайності картоплі є якісно оброблений грунт – без грудок і брил, з дрібнозернистою структурою, яка забезпечує доступ повітря. Найважливіше, що така структура землі дозволить уникнути травмування бульб при комбайновому збиранні картоплі. Тому ми чекаємо, щоб земля «дозріла» – була розсипчастою, легко піддавалася обробці. Важлива і температура: при посадці на глибину 16-18 см мінімально допустимими вважаються 7о град., оптимальними – 18-20 градусів тепла. У Львівській області температурні показники задовільні, грунти «дозрівають» швидше, тому роботи почали на цьому масиві. На Тернопільщині стартували пізніше через повільне «дозрівання» грунтів», – розповідає головний агроном кластера «Картопля» «Континентал Фармерз Груп» Василь Болехівський.

Також наголошується, що «Континентал» активно продовжує будівництво нового картоплесховища загальною місткістю 16 тис.т в с.Чуква (Львівська обл.), яке буде запущено вже під урожай 2021 року.

Для довідки: «Континентал Фармерз Груп» працює в п’яти областях України. Земельний банк агрохолдингу – 195 тис.га. Компанія має в своєму складі 4 сучасних елеваторних комплекси та 3 сушильно-зернових комплекси загальною потужністю 420 тис.т, а також 2 насіннєві заводи, які розташовані в Тернопільській і Львівській областях.

 

Джерело: http://agroportal.ua/

error: Content is protected !!