Картопляні рекорди

  • Згідно з книгою рекордів Гіннеса, найбільша в світі бульба картоплі була вирощена Пітером Глейзбрук з Ноттінгемшира і представлена на виставці «National Gardening Show», що проходила 4 вересня 2010 року в Англії. Важила вона 8 фунтів і 4 унції (3,8 кг).
  • Рекорд з поїдання картоплі був встановлений в Торонто, Канада, на черговому Всесвітньому чемпіонаті з поїдання смаженої картоплі. Пету Бертолетті, який часто бере участь в подібних конкурсах, вдалося за 10 хвилин спустошити тарілки майже з 6 кг смаженої картоплі з сиром і підливою.
  • Рекорд з чищення картоплі належить німкені Лінде Томсен – вона за 10 хвилин почистила 10,49 кг картоплі.
  • У Бельгії встановлений новий світовий рекорд з безперервного смаження картоплі фрі. Власник пересувної закусочної-фрітрі п’ятдесятилітній бельгієць Кріс Вершуерен посмажив за 83 години в загальній кількості 15 тисяч порцій картоплі, покращивши тим самим на 11 годин попередній рекорд, встановлений в 1987 році жителем Великобританії. Фріти – одна з найулюбленіших бельгійцями страв місцевої кухні.
  • Не так давно жителями бельгійського села Ла Камалін установлено ​​світовий рекорд по розфасовці картоплі-фрі. Вони поклали в кульок висотою 3,5 метра більше 1 тонни картоплі.
  • Найбільша в кулінарній історії картопляна оладка була приготовлена ​​в іспанському місті Карбалло. Для неї протягом декількох годин було почищено і натерто 3 тонни картоплі, в яку додали 25 тисяч яєць, 350 літрів оливкової олії та 30 кг солі, Рекордна оладка вийшла діаметром 5,2 м.
  • У Білорусі отримали один з найбільших урожаїв з картопляного куща. У місті Бобруйськ-25 з одного куща «Синьоочки» було зібрано 26 картоплин. Загальна вага склала 3,15 кг.

Інформація з мережі інтернет

error: Content is protected !!