Grimme та SeedForward створюють спільне підприємство

Виробник сільськогосподарської техніки Grimme та біотехнологічна компанія SeedForward з Оснабрюка створюють спільне підприємство для вивчення нових, інноваційних та стійких шляхів у галузі експлуатаційних ресурсів та методів вирощування. На першому етапі основна увага приділяється розробці стимулюючих зростання біологічних добавок для картоплі, буряків та різних видів овочів. Вони забезпечують більш високу врожайність, а також можуть застосовуватися незалежно від сорту.

Для ефективного та точного постачання посадкового матеріалу цими добавками потрібна сучасна та потужна техніка, яку Grimme привносить у спільне підприємство. SeedForward був дуже успішним протягом багатьох років і має широкі ноу-хау в розробці та маркетингу добавок для кукурудзи та зерна.

«Два сильні партнери обирають інноваційні шляхи, щоб надати фермерам нові перспективи вирощування та сучасні та екологічно чисті продукти. Ми з нетерпінням чекаємо цього партнерства і представимо перші продукти відразу після етапу розробки», – заявили Крістоф Грімме та Джейкоб Буссманн, керуючий директор SeedForward.

error: Content is protected !!