Гарбуз в пріоритеті: запущено проект по збільшенню споживання гарбуза в Європі

Love K-pumpkin, новий проект іспанської Sakata Seed Ibérica, спрямований на просування споживання гарбуза як на національному, так і на міжнародному рівні, а також на його виробництво, був недавно представлений в Мерсі. Ініціатива спрямована на об’єднання виробників гарбуза для підвищення цінності цього продукту з високими поживними властивостями і універсальністю в кулінарії. З цією метою були створені бренди Love K-labaza і Love B-tternut для Іспанії та Португалії, відповідно, для збільшення споживання гарбуза в цих двох країнах за допомогою спільної маркетингової стратегії. Про це розповідає EastFruit з посиланням на FreshPlaza.

Презентацію, яка проходила на території Sakata Seed Ibérica Murcia, відвідав і спонсорував один з кращих шеф-кухарів світу Мартін Берасатегі (Martín Berasategui), що має 12 зірок Мішлен, а також його колега Давид де Хорхе (David de Jorge), більш відомий як Робін фуд (Robin Food).

«В Іспанії посівні площі під гарбуз стабільно зростали на 6-8% в рік протягом останніх 10 років, що вказує на зростання інтересу до продукту», – говорить Хав’єр Бернабеу (Javier Bernabeu), менеджер Sakata Seed Ibérica. «Крім високої поживної цінності, гарбуз – один з найпростіших в вирощуванні культур. Деякі види плодоовочевої продукції можна зберігати при кімнатній температурі протягом 6 місяців після збору», – говорить він.

Кількість нових продуктів з гарбуза в Європі зростає, і з 2016 року їх було випущено більше 500. «При рівні споживання 0,85 кг на людину в рік Іспанія як і раніше сильно відстає від таких країн, як США або Аргентина, але ми йдемо в правильному напрямку», – сказала Єва Баталлер (Eva Bataller), біотехнолог з Sakata, представивши дуже цікаве дослідження, в якому вона також проаналізувала поживні властивості і можливі переваги для здоров’я.

«Близько 60% світового споживання гарбуза припадає на сорт «Баттернат» (горіховий або мускатний), оскільки він, ймовірно, володіє кращими генетичними характеристиками як з точки зору привабливості для споживача, так і з точки зору високої врожайності. На відміну від інших сортів з товстою шкіркою і безліччю насіння, м’якоть «баттернат» легше готується і володіє всіма характеристиками, щоб стати фаворитом», – говорить Хав’єр Бернабеу.

За словами менеджера Sakata, Іспанія і Португалія можуть виробляти набагато більше. «Ми хочемо зустрітися з виробниками, маркетологами і торговими мережами. Наша мета – стимулювати споживання гарбуза в Європі, починаючи з виробництва на Піренейському півострові. Ми хочемо проінформувати споживачів про нові методи споживання, а також про поживну цінність цього овоча».

З майже 7 мільйонів відеороликів про гарбуз на Youtube і більше 22 000 запитів на місяць (ця цифра потроїлася за останні 4 роки), проект був запущений в сприятливих умовах. «Приклад Сполучених Штатів є показником успіху. Там навіть великі мережі ультраперероблених продуктів, такі як McDonalds, Lays, Oreo або Starsbucks, використовували гарбуз для створення осінньої лінійки продукції – «Смак осені», що є соціальною і маркетинговою подією, – сказав Карі Плаза, менеджер Sakata Seed Ibérica з комунікацій.

«Наша мета також полягає в тому, щоб встановити формулу співпраці між виробниками і різними ланками маркетингового ланцюжка, щоб відповідати цілям на європейському рівні, таким як «Від ферми до виделки», переконуючи споживачів споживати більше овочів, бажано місцевих», – робить висновок Хав’єр Бернабеу.

Джерело: https://www.fruit-inform.com/

error: Content is protected !!