Ціни на моркву досягли рекордного рівня

Ціни на моркву в Україні варіюються в межах 7-11 грн/кг

Ціни на моркву в Україні почали підвищуватись ще напередодні новорічних свят, при цьому темпи торгівлі в останні 2 тижні також поступово зростають.Підвищення цін на продукцію експерти пояснюють тим, що у багатьох місцевих виробників закінчуються запаси якісної моркви, при цьому оптові компанії та роздрібні мережі почали активно поповнювати запаси даного коренеплоду після новорічних свят.

За даними щоденного моніторингу проєкту, на сьогодні ціни на моркву в Україні варіюються в межах 7-11 грн/кг ($0,25-0,40/кг) залежно від якості, обсягу партії та регіону виробництва. Таким чином, з кінця грудня минулого року морква подорожчала у середньому на 19%.

Подорожчання в даному сегменті учасники ринку пояснюють помітним скороченням моркви на ринку. На сьогодні продаж цих коренеплодів з необладнаних сховищ практично завершено, також помітно знизилася пропозиція некондиційної моркви, що своєю чергою і дозволило виробникам підвищити ціни на якісну продукцію.

Зазначимо, що внаслідок подорожчання сьогодні ціни на моркву в Україні в середньому у 2,2 раза вищі, ніж за аналогічний торішній період. Більшість ключових гравців ринку сходяться на думці, що поточне подорожчання є тимчасовим, і більш активного зростання цін слід чекати ближче до кінця сезону.

Джерело: https://landlord.ua/

error: Content is protected !!