Через проблеми з електроенергією Agrofusion не може розпочати будівництво четвертого заводу

На Херсонщині Agrofusion планує будівництво четвертого заводу з переробки томатів, однак не може розпочати будівельні роботи через проблеми з підключенням до електромереж.

Про це повідомляє прес-служба ГС «Аграрний союз України».

«Наразі планується будівництво четвертого заводу в смт Чаплинка Херсонської області в 16 км від тимчасово окупованого Криму. Будівництво заводу створить 400 робочих місць для мешканців», — йдеться в повідомленні.

Для будівництва вже виділено земельну ділянку, але залишається не вирішеним питання підключення до електричних мереж. Затримуючи вирішення питання до 2025 року Херсонська обленерго позбавляє мешканців району 400 робочих місць та 90 млн гривень надходжень в місцевий бюджет кожного року.

«Ознайомившись з ситуацією з середини, Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України, пообіцяв стати „інвест-няньою“ для цього та аналогічних проектів для національного інвестора», — підкреслили у спілці.

Слід додати, що Agrofusion — це українська вертикально-інтегрована група компаній, яка займається вирощуванням та переробкою томатів. Вона входить в трійку топ компаній з переробки томатів в Європі. Має 3 функціонуючих заводи. Потужності виробництва знаходяться в Миколаївській та Херсонській областях. Agrofusion вирощує та перероблює близько мільйона тонн томатів та експортує свою продукцію в 52 країни світу.

Джерело: Agravery.com

error: Content is protected !!