Понад 35 років селекціонери працювали над створенням цибулі «без сліз»

Новий сорт цибулі Sunions, яка не доводить кухарів до сліз, було номіновано на премію Fruit Logistica Innovation Award.

За словами селекціонерів BASF на розробку сорту пішло більше 35 років досліджень та розробок, і він став першим на ринку солодким сортом цибулі “без сліз”. Сорт був розроблений шляхом природного схрещування.

BASF повідомив, що цей сорт отримав велику кількість позитивних відгуків споживачів під час випробувань, проведених Leatherhead Food Research. Експерти вважають, що продукт має хороші шанси виграти нагороду Fruit Logistica Innovation Award на однойменній берлінській виставці у квітні.

Ідея сорту виникла більше 35 років тому, коли селекціонер BASF Рік Вотсон захотів створити солодку цибулю, яку можна було б продавати в зимові місяці, на виході з овочесховища. У США, де виник сорт, є два цибулинні сезони: сезон зимового зберігання, коли цибуля вивозиться зі сховищ протягом дев’яти місяців на рік, і тримісячний період свіжої цибулі влітку, пише «АгроБізнес».

За словами фахівців компанії, солодка цибуля «без сліз» раніше не створювалася, і її було досить складно отримати генетично. BASF першим представив поки що єдину у своєму роді цибулю бренду Sunions для зберігання, яка поєднує в собі відсутність сліз і солодкий смак. Сорт був сертифікований як безслізний завдяки випробуванням, проведеним сенсорною лабораторією підрозділу насіння овочевих культур BASF та Університетом штату Огайо.

Джерело: https://east-fruit.com/

error: Content is protected !!