«Астарта» та німецька компанія KWS виробляють цукор преміум-якості

У 2014 році Яреськівський цукровий завод агропромхолдингу «Астарта-Київ» та одне з найбільших селекційних підприємств світу KWS стали партнерами. Завдяки успішній колаборації на ринок потрапляє високоякісний продукт — цукор преміум-якості.

Про це повідомляє ІВ «Полтавщина».Три роки поспіль Яреськівський цукровий завод агропромхолдингу «Астарта-Київ» є лідером цукрової галузі України за показниками ефективності. Його сировинна лабораторія оснащена унікальним обладнанням — лабораторно-аналітичним комплексом Betalizer для контролю якості та аналізу цукрових буряків.Комплекс Betalizer дозволяє визначати хімічний склад цукрових буряків, а також вміст калію, натрію та азоту, які заважають вилучити цукор. Завдяки детальному аналізу лаборанти завчасно прораховують вихід готової продукції. Повний цикл аналізу займає менше 30-ти секунд, що дозволяє проводити приблизно 120 замірів на годину. Це пришвидшує процес приймання буряків, збільшує пропускну здатність бурякоприймальних пунктів і сировинної лабораторії та допомагає отримувати найбільш достовірні дані про якість сировини, що надходить на підприємство.

«За роки застосування Betalizer вихід цукру на заводі значно зріс. Крім того, аналіз та об’єктивна оцінка сировини допомогли аграріям впорядкувати застосування добрив під час вирощування культури на полях. Ми дисциплінували виробництво, графік копання, вивезення та зберігання цукрових буряків. Окрім того, такий унікальний комплекс Betalizer до 2019 було встановлено лише на нашому цукровому заводі», — розповідає заступник директора з сировини Яреськівського цукрового заводу Олена Лупєкіна.

Інноваційність допомогла заводу заручитися підтримкою європейських партнерів. У 2014 році заключили угоду з німецькою компанією KWS. Одне з найбільших селекційних підприємств світу є лідером із виробництва сортів та гібридів цукрового буряка. KWS співпрацює з сировинною лабораторією майже вісім років.

«За роки співпраці сировинна лабораторія Яреськівського цукрового заводу переробила для нас близько 3 500 зразків. Їхні дослідження завжди точні та репрезентативні. Тут сучасне обладнання і висококваліфіковані фахівці», — переконує директор селекційної станції компанії KWS в Україні Сергій Кавецький.

Зокрема і завдяки партнерству завод постійно модернізується. За словами директора Яреськівського цукрового заводу Володимира Лаврика, співпраця вигідна для обох сторін.

«Сила нашого успіху — у взаємовигідному партнерстві. Тож запрошуємо усіх охочих приєднуватися до екосистеми «Астарти» та разом робити внесок у сталий розвиток аграрного сектору України», — наголошує Володимир Лаврик.

Джерело: http://www.ukrsugar.com/

error: Content is protected !!