«Артель Агро» збільшує обсяги переробки часнику

ТОВ «Артель Агро», що в селищі Володарка на Київщині збільшує обсяги переробки часнику та шукає партнерів серед сільгоспвиробників.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

За даними директора «Артель Агро» Вадима Мереженюка, станом на кінець серпня – початок вересня закупівельні ціни на сировину формуються в наступних діапазонах:

фр. 25-30 мм – 18-21 грн/кг;

фр. 30-35 мм – 21-25 грн/кг;

фр. 35-40 мм – 30-40 грн/кг;

фр. 40-45 мм – 40-45 грн/кг;

фр. 45-50 мм – близько 50 грн/кг;

фр. 50+ мм – понад 55 грн/кг.

Варто відзначити, що в 2019 і 2020 р.р. компанія переробляла близько 180 тонн сировини щорічно. Готова продукція у вигляді свіжого часнику і продуктів його переробки була реалізована як на українському ринку, так і експортована в країни ЄС.

У новому сезоні компанія прогнозує збільшення обсягів переробки.

«В даний час відзначається тенденція збільшення обсягів переробки сировини часнику, виходячи з тих запитів, які до нас надходять, – зазначає Вадим Мереженюк.

Він додав, що компанія зацікавлена у довгостроковому співробітництві як з крупними, так і невеликими фермерськими господарствами, які вирощують часник і, які готові включити в свою діяльність переробку і вирощування часнику на умовах франшизи. Також компанія готова надати інструменти франшизи більш дрібним виробникам для об’єднання навколо наявного ринку збуту як свіжого часнику, так і продуктів його переробки.

Джерело: https://agrotimes.ua/

error: Content is protected !!